قوانین و مقررات سایت پرشین استور

 

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت پرشین استور را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱

 

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، مراحل عضویت را تکمیل می‌کنند.

تبصره ۱

 

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲

 

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳

 

عضویت در سایت پرشین استور رایگان است.

 

بند ۲

 

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

 

قسمت اول: بازدید از محصول ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: مشاهده لینک دانلود محصول بعد از پرداخت موفق و ارسال لینک محصول در قالب ایمیل به آدرس پست الکترونیک  کاربر توسط پرشین استور

بند ۳

 

سایت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات  و ویژگی‌های کاربردی محصول
– تعیین هزینه‌ ایی که برای خرید محصول بر عهده مشتری است.
– ارائه فایل محصول بعد از خرید به کاربر

بند ۴

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی لینک دانلود از سایت پرشین استور به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

بند ۵

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

دیدگاهها بسته است.

برو بالا
15٪ تخفیف به مناسبت عید نوروز بر روی کلیه محصولات تا 15 فروردین کد تخفیف : 1000
+ +